August

Objednajte si typ priadze a jej množstvo na vaše augustové zrelé prekvapenie.


Objednávky prijímame do 16.07. 2023, 23:59.

Žiarivý júl si môžete objednať tu. 

Pradienka z mystery klubu ponechávame neprevinuté, aby ste sa mohli kochať ich farebnou krásou, ktorá sa v klbku trochu preskladá. Ak však nemáte doma možnosť jednoduchého prevíjania, napíšte nám prosím do poznámky a pradená vám do klbka na prianie premotáme. 

Vyberte si variant:

Cena od 12,00 €

Mystery klub je limitovaná špecialitka, kedy si príde na chuť Vaša láska k farebným priadzam a k momentom prekvapenia. Dostanete v balíčku jednorazovo a neopakovateľne nafarbené pradienka podľa vlastného výberu a to až tri mesiace za sebou.

Náš mystery klub bude fungovať ako jedno až trojmesačná objednávka, kedy si na každý mesiac môžete zvoliť typ priadze (ONA, SPOLU, ZEM) alebo česanec suffolk a ich množstvo. Potom už len počkáte na tajomný balíček s prekvapením v mesiacoch, ktoré ste si zvolili. To znamená, že si môžete objednať priadze na ľubovoľný jeden, dva alebo tri mesiace a balíček vám bude doručený v zvolený mesiac.

Jún si objednávajte do 24.5. 2023 - 23:59.

Júl si obejdnávajte do 15.6. 2023 - 23:59.

August si objednávajte do 16.7. 2023 -23:59.

Ďalší, jesenný mystery klub bude otvorený až v auguste 2023.

Mystery klub je aj skvelý darček, ak máte v okolí blízkeho milovníka vlny :-) Ak ho chcete niekomu darovať, stačí vyplniť v objednávke inú dodaciu adresu ako Vašu fakturačnú. Na Vašu fakturačnú Vám pošleme darčekovú poukážku, ktorú môžete venovať, a obdarovanej osobe už následne začneme podľa plánu doručovať farebné balíčky :-)

Pre každý mesiac máme vytvorenú škálu farieb (moodboard), ktoré budú na priadzach použité, takže budete poznať vopred paletu, ale samotné pradienka uvidíte až pri rozbalení.

  Ako to funguje:

  • zadaním objednávky si zaistíte, že vám dorazia balíčky vo vami zvolených mesiacoch

  • v objednávke si zvolíte mesiac, priadzu a jej množstvo (100g-500g)

  • uhradíte objednávku

  • budete sa tešiť na meisterstuck od našej farbiarky, ktorý vám príde vždy do konca vami zvoleného mesiaca, alebo mesiacov

  • podelíte sa s nami (pekne prosíme s použitím #mysteryclubmokosa na FB a IG) o to, čo ste z pradienok uplietli!

  Príklad:

  • jún - objednám si 500g priadze ONA, bude z nich sveter
  • júl - objednám si 200g priadze SPOLU, budem mať k svetru šatku
  • august - objednám si 200g priadze ZEM a upletiem ponožky sebe aj blízkej osobe

Letný mystery klub