Júl

Objednajte si typ priadze a jej množstvo na vaše júlové prekvapenie. V Harmonickom júli tú vášeň z minulého mesiaca trošku upokojíme a integrujeme, aby nezostávala len separovaným výbuchom divokosti, ale stala sa našou prijatou súčasťou. Nech pri letnom oddychu, pozorovaní vody a slnka myslíme na to, že je krásne byť jedineční a iní.

Objednávky prijímame od 13.05 do 16.06. 2024, 23:59.

Pradienka z mystery klubu ponechávame neprevinuté, aby ste sa mohli kochať ich farebnou krásou, ktorá sa v klbku trochu preskladá. Ak však nemáte doma možnosť jednoduchého prevíjania, napíšte nám prosím do poznámky a pradená vám do klbka na prianie premotáme. 

Vyberte si variant:

Cena od 12,00 €

Mystery klub je limitovaná špecialitka, kedy si príde na chuť Vaša láska k farebným priadzam a k momentom prekvapenia. Dostanete v balíčku jednorazovo a neopakovateľne nafarbené pradienka podľa vlastného výberu.

Náš mystery klub bude fungovať ako jednomesačná objednávka, kedy si na daný mesiac môžete zvoliť typ priadze (ONA, ZEM), alebo česance Suffolk a Texel a ich množstvo. Potom už len počkáte na tajomný balíček s prekvapením :)

December si objednávajte do 19.11. 2023 - 23:59.

Január si budete môcť obejdnať od 20.11. 2023 do 17.12. 2023- 23:59.

Február si budete môcť obejdnať od 18.12.2023 do 14.1. 2024 - 23:59.

Ďalší, jarný mystery klub bude otvorený až vo februári 2024.

Mystery klub je aj skvelý darček, ak máte v okolí blízkeho milovníka vlny :-) Ak ho chcete niekomu darovať, stačí vyplniť v objednávke inú dodaciu adresu ako Vašu fakturačnú. Na Vašu fakturačnú Vám pošleme darčekovú poukážku, ktorú môžete venovať, a obdarovanej osobe už následne začneme podľa plánu doručovať farebné balíčky :-)

Pre každý mesiac máme vytvorenú škálu farieb (moodboard), ktoré budú na priadzach použité, takže budete poznať vopred paletu, ale samotné pradienka uvidíte až pri rozbalení.

Konkrétne zimný mystery klub sme dokonca nastavili tak, aby ste ho mohli venovať niekomu ako darček na Vianoce, pretože decembrové pradienka by mali doraziť medzi Vianocami a Novým rokom 2023!

Ako to funguje:

  • zadaním objednávky si zaistíte, že vám dorazia balíček prekvapenia na daný mesiac
  • v objednávke si zvolíte priadzu a jej množstvo (100g-500g)
  • uhradíte objednávku
  • budete sa tešiť na meisterstuck od našej farbiarky, ktorý vám príde vždy do konca vami zvoleného mesiaca
  • podelíte sa s nami (pekne prosíme s použitím #mysteryclubmokosa na FB a IG) o to, čo ste z pradienok uplietli!

Príklad:

  • december - objednám si 500g priadze ONA, bude z nich sveter
  • január - objednám si 200g priadze česanca a napradiem si priadzu podľa predstáv
  • február - objednám si 200g priadze ZEM a upletiem ponožky sebe aj blízkej osobe

Druhé mystery šance