TROJMESAČNÝ MYSTERY KLUB - JAR

Mystery klub je limitovaná špecialitka, kedy si príde na chuť Vaša láska k farebným priadzam a k momentom prekvapenia. Dostanete v balíčku jednorazovo a neopakovateľne nafarbené pradienka podľa vlastného výberu a to tri mesiace za sebou.

Náš mystery klub bude fungovať ako trojmesačná objednávka, kedy si na každý mesiac zvolíte typ priadze (ONA, SPOLU, ZEM) alebo česanec Suffolk a ich množstvo a potom už len počkáte na tajomný balíček s prekvapením v každý z nasledujúcich troch mesiacov.

Marcový mystery klub objednávajte do 23.02.2023 do 23:59 

Aprílový mystery klub objednávajte do 27.03.2023 do 23:59

Májový mystery klub objednávajte do 24.04.2023 do 23:59 

Pradienka z mystery klubu ponechávame neprevinuté, aby ste sa mohli kochať ich farebnou krásou, ktorá sa v klbku trochu preskladá. Ak však nemáte doma možnosť jednoduchého prevíjania, napíšte nám prosím do poznámky a pradená vám do klbka na prianie premotáme. 

Vyberte si variant:

Cena od 12,00 €

Mystery klub je aj skvelý darček, ak máte v okolí blízkeho milovníka vlny :-) Ak ho chcete niekomu darovať, stačí vyplniť v objednávke inú dodaciu adresu ako Vašu fakturačnú. Na Vašu fakturačnú Vám pošleme darčekovú poukážku, ktorú môžete venovať, a obdarovanej osobe už následne začneme podľa plánu doručovať farebné balíčky :-)

Pre každý mesiac máme vytvorenú škálu farieb (moodboard), ktoré budú na priadzach použité, takže budete poznať vopred paletu, ale samotné pradienka uvidíte až pri rozbalení.

Ako to funguje:

  • zadaním objednávky si zaistíte, že vám dorazia TRI balíčky v nasledujúcich troch mesiacoch

  • v objednávke si zvolíte na KAŽDÝ mesiac zvlášť priadzu a jej množstvo (100g-500g)

  • uhradíte objednávku

  • budete sa tešiť na meisterstuck od našej farbiarky, ktorý vám príde natrikrát, jeden v každom z nasledujúcich troch mesiacov

  • podelíte sa s nami (pekne prosíme) o to, čo ste z pradienok uplietli!

Príklad:

  • Marec - objednám si 500g priadze ONA, bude z nich sveter
  • Apríl - objednám si 200g priadze SPOLU, budem mať k svetru šatku
  • Máj - objednám si 200g priadze ZEM a upletiem ponožky sebe aj blízkej osobe

    JARNÝ MYSTERY KLUB