LETO

MYSTERY KLUB

Jedinečné, ručne vytvorené viacfarebné priadze

Mystery klub je limitovaná špecialitka, kedy si príde na chuť Vaša láska k farebným priadzam a k momentom prekvapenia. Dostanete v balíčku jednorazovo a neopakovateľne nafarbené pradienka podľa vlastného výberu.

Náš mystery klub bude fungovať ako jednomesačná objednávka, kedy si na daný mesiac môžete zvoliť typ priadze (ONA, ZEM), alebo česanec Texel a ich množstvo. Potom už len počkáte na tajomný balíček s prekvapením :) 

Jún si objednávajte do 12.05. 2024 - 23:59. 

Júl si objednávajte od 13.05. do 16.6. 2024 - 23:59. 

August si objednávajte od 17.6. do 14.7.  2024 - 23:59. 

Ďalší, jesenný mystery klub bude otvorený až v auguste 2024.


Júl

Objednajte si typ priadze a jej množstvo na vaše júlové prekvapenie. V Harmonickom júli tú vášeň z minulého mesiaca trošku upokojíme a integrujeme, aby nezostávala len separovaným výbuchom divokosti, ale stala sa našou prijatou súčasťou. Nech pri letnom oddychu, pozorovaní vody a slnka myslíme na to, že je krásne byť jedineční a iní. Objednávky prijímame od 13.05 do 16.06. 2024, 23:59. Pradienka z mystery klubu ponechávame neprevinuté , aby ste sa mohli kochať ich farebnou krásou, ktorá sa v klbku trochu preskladá. Ak však nemáte doma možnosť jednoduchého prevíjania, napíšte nám prosím do poznámky a pradená vám do klbka na prianie premotáme. 

Cena od 12,00 €

  Mystery klub je aj skvelý darček, ak máte v okolí blízkeho milovníka vlny :-) Ak ho chcete niekomu darovať, stačí vyplniť v objednávke inú dodaciu adresu ako Vašu fakturačnú. Na Vašu fakturačnú Vám pošleme darčekovú poukážku, ktorú môžete venovať, a obdarovanej osobe už následne začneme podľa plánu doručovať farebné balíčky :-)

  Pre každý mesiac máme vytvorenú škálu farieb (moodboard), ktoré budú na priadzach použité, takže budete poznať vopred paletu, ale samotné pradienka uvidíte až pri rozbalení.

  Ako to funguje:

  • zadaním objednávky si zaistíte, že vám dorazí balíček prekvapenia na daný mesiac

  • v objednávke si zvolíte mesiac, priadzu a jej množstvo (100g-500g)

  • uhradíte objednávku

  • budete sa tešiť na meisterstuck od našej farbiarky, ktorý vám príde vždy do konca vami zvoleného mesiaca

  • podelíte sa s nami (pekne prosíme s použitím #mysteryclubmokosa na FB a IG) o to, čo ste z pradienok uplietli! 

  Príklad:

  • Jún  - objednám si 500g priadze ONA, bude z nich sveter
  • Júl - objednám si 200g česanca a napradiem si priadzu podľa predstáv
  • August - objednám si 200g priadze ZEM a upletiem ponožky sebe aj blízkej osobe

  LETNÝ MYSTERY KLUB chystáme!