ZIMA

MYSTERY KLUB

Jedinečné, ručne vytvorené viacfarebné priadze

Mystery klub je limitovaná špecialitka, kedy si príde na chuť Vaša láska k farebným priadzam a k momentom prekvapenia. Dostanete v balíčku jednorazovo a neopakovateľne nafarbené pradienka podľa vlastného výberu a to až tri mesiace za sebou.

Náš mystery klub bude fungovať ako jedno až trojmesačná objednávka, kedy si na každý mesiac môžete zvoliť typ priadze (ONA, SPOLU, ZEM alebo VZDUCH) a jej množstvo. Potom už len počkáte na tajomný balíček s prekvapením v mesiacoch, ktoré ste si zvolili. To znamená, že si môžete objednať priadze na ľubovoľný jeden, dva alebo tri mesiace a balíček vám bude doručený v zvolený mesiac. 

December si objednávajte do 20.11. 2022 - 23:59. 

Január si obejdnávajte do 9.12. 2022 - 23:59. 

Február si objednávajte do 13.1. 2023 - 23:59. 

Ďalší, jarný mystery klub bude otvorený až vo februári 2023.


Mystery klub je aj skvelý darček, ak máte v okolí blízkeho milovníka vlny :-) Ak ho chcete niekomu darovať, stačí vyplniť v objednávke inú dodaciu adresu ako Vašu fakturačnú. Na Vašu fakturačnú Vám pošleme darčekovú poukážku, ktorú môžete venovať, a obdarovanej osobe už následne začneme podľa plánu doručovať farebné balíčky :-)

Pre každý mesiac máme vytvorenú škálu farieb (moodboard), ktoré budú na priadzach použité, takže budete poznať vopred paletu, ale samotné pradienka uvidíte až pri rozbalení.

Konkrétne zimný mystery klub sme dokonca nastavili tak, aby ste ho mohli venovať niekomu ako darček na Vianoce, pretože decembrové pradienka by mali doraziť medzi Vianocami a Novým rokom 2022!

Ako to funguje:

  • zadaním objednávky si zaistíte, že vám dorazia balíčky vo vami zvolených mesiacoch

  • v objednávke si zvolíte mesiac, priadzu a jej množstvo (100g-500g)

  • uhradíte objednávku

  • budete sa tešiť na meisterstuck od našej farbiarky, ktorý vám príde vždy do konca vami zvoleného mesiaca, alebo mesiacov 

  • podelíte sa s nami (pekne prosíme s použitím #mysteryclubmokosa na FB a IG) o to, čo ste z pradienok uplietli! 

Príklad:

  • december - objednám si 500g priadze ONA, bude z nich sveter
  • január - objednám si 200g priadze VZDUCH, budem mať k svetru šatku
  • február - objednám si 200g priadze ZEM a upletiem ponožky sebe aj blízkej osobe