JAR

MYSTERY KLUB

Jedinečné, ručne vytvorené viacfarebné priadze

Mystery klub je limitovaná špecialitka, kedy si príde na chuť Vaša láska k farebným priadzam a k momentom prekvapenia. Dostanete v balíčku jednorazovo a neopakovateľne nafarbené pradienka podľa vlastného výberu a to až tri mesiace za sebou.

Náš mystery klub bude fungovať ako jedno až trojmesačná objednávka, kedy si na každý mesiac môžete zvoliť typ priadze (ONA, SPOLU, ZEM) alebo česanca SUFFOLK a ich množstvo. Potom už len počkáte na tajomný balíček s prekvapením v mesiacoch, ktoré ste si zvolili. To znamená, že si môžete objednať priadze na ľubovoľný jeden, dva alebo tri mesiace a balíček vám bude doručený v zvolený mesiac. 

Marec si objednávajte do 20.02. 2023 - 23:59. 

Apríl si obejdnávajte do 27.03. 2023 - 23:59. 

Máj si objednávajte do 24.04. 2023 - 23:59. 

Ďalší, letný mystery klub bude otvorený až v máji 2023.


November

Objednajte si typ priadze a jej množstvo na vaše novembrové mystické prekvapenie. Objednávky prijímame do 15.10. 2023, 23:59. Pradienka z mystery klubu ponechávame neprevinuté , aby ste sa mohli kochať ich farebnou krásou, ktorá sa v klbku trochu preskladá. Ak však nemáte doma možnosť jednoduchého prevíjania, napíšte nám prosím do poznámky a pradená vám do klbka na prianie premotáme. 

Cena od 12,00 €

TROJMESAČNÝ MYSTERY KLUB - JESEŇ

Mystery klub je limitovaná špecialitka , kedy si príde na chuť Vaša láska k farebným priadzam a k momentom prekvapenia. Dostanete v balíčku jednorazovo a neopakovateľne nafarbené pradienka podľa vlastného výberu a to tri mesiace za sebou . Náš mystery klub bude fungovať ako trojmesačná objednávka , kedy si na každý mesiac zvolíte typ priadze ( ONA ,  ZEM ) alebo česanec Suffolk a ich množstvo a potom už len počkáte na tajomný balíček s prekvapením v každý z nasledujúcich troch mesiacov. Septembrový  mystery klub objednávajte do 13.08.2023 do 23:59  Októbrový  mystery klub objednávajte do 15.09.2023 do 23:59 Novembrový  mystery klub objednávajte do 15.10.2023 do 23:59  Alebo všetky 3 mesiace naraz  do 13.08. 2023 do 23:59 Pradienka z mystery klubu ponechávame neprevinuté , aby ste sa mohli kochať ich farebnou krásou, ktorá sa v klbku trochu preskladá. Ak však nemáte doma možnosť jednoduchého prevíjania, napíšte nám prosím do poznámky a pradená vám do klbka na prianie premotáme.  Ďalší, zimný mystery klub bude otvorený až v Novembri 2023. 

Cena od 12,00 €

Mystery klub Máj - druhá a posledná šanca, ručne farbená vlna, 100g

Ak ste nestihli náš májový mystery klub a mrzí vás to, máte neuveriteľné šťastie :-) Pri farbení občas zaokrúhľujeme počty pradienok a česancov, takže nám zostalo pár veľmi exkluzívnych a neopakovateľných kúskov viacfarebnej, ručne farbenej vlny v blankytnej májovej palete. Letný mystery klub ale objednať ešte stihnete tu. 

Cena od 12,00 €

Darčeková poukážka

Aby ste mohli svojho blízkeho vlnofila obdarovať bez toho, že by ste šlapli vedľa, ponúkame Vám možnosť zakúpiť u nás darčekovú poukážku , ktorá platí na všetky produkty v našom eshope www.mokosa.sk! Môžete vyberať z variant, prípadne ich kombinovať (ak máte naokolo tých vlnofilov viac :-D): 25 € 50 € 75 € 100 €

Cena od 25,00 €

  Mystery klub je aj skvelý darček, ak máte v okolí blízkeho milovníka vlny :-) Ak ho chcete niekomu darovať, stačí vyplniť v objednávke inú dodaciu adresu ako Vašu fakturačnú. Na Vašu fakturačnú Vám pošleme darčekovú poukážku, ktorú môžete venovať, a obdarovanej osobe už následne začneme podľa plánu doručovať farebné balíčky :-)

  Pre každý mesiac máme vytvorenú škálu farieb (moodboard), ktoré budú na priadzach použité, takže budete poznať vopred paletu, ale samotné pradienka uvidíte až pri rozbalení.

  Ako to funguje:

  • zadaním objednávky si zaistíte, že vám dorazia balíčky vo vami zvolených mesiacoch

  • v objednávke si zvolíte mesiac, priadzu a jej množstvo (100g-500g)

  • uhradíte objednávku

  • budete sa tešiť na meisterstuck od našej farbiarky, ktorý vám príde vždy do konca vami zvoleného mesiaca, alebo mesiacov 

  • podelíte sa s nami (pekne prosíme s použitím #mysteryclubmokosa na FB a IG) o to, čo ste z pradienok uplietli! 

  Príklad:

  • marec - objednám si 500g priadze ONA, bude z nich sveter
  • apríl - objednám si 200g priadze SPOLU, budem mať k svetru šatku
  • máj - objednám si 200g priadze ZEM a upletiem ponožky sebe aj blízkej osobe

  LETNÝ MYSTERY KLUB chystáme!