JESEŇ

MYSTERY KLUB

Jedinečné, ručne vytvorené viacfarebné priadze

Mystery klub je limitovaná špecialitka, kedy si príde na chuť Vaša láska k farebným priadzam a k momentom prekvapenia. Dostanete v balíčku jednorazovo a neopakovateľne nafarbené pradienka podľa vlastného výberu a to až tri mesiace za sebou.

Náš mystery klub bude fungovať ako jedno až trojmesačná objednávka, kedy si na každý mesiac môžete zvoliť typ priadze (ONA, ZEM) alebo česanca SUFFOLK a ich množstvo. Potom už len počkáte na tajomný balíček s prekvapením v mesiacoch, ktoré ste si zvolili. To znamená, že si môžete objednať priadze na ľubovoľný jeden, dva alebo tri mesiace a balíček vám bude doručený v zvolený mesiac. 

September si objednávajte do 13.08. 2023 - 23:59. 

Október si obejdnávajte do 15.9. 2023 - 23:59. 

November si objednávajte do 15.10. 2023 - 23:59. 

Ďalší, zimný mystery klub bude otvorený až v novembri 2023.


Júl

Objednajte si typ priadze a jej množstvo na vaše júlové prekvapenie. V Harmonickom júli tú vášeň z minulého mesiaca trošku upokojíme a integrujeme, aby nezostávala len separovaným výbuchom divokosti, ale stala sa našou prijatou súčasťou. Nech pri letnom oddychu, pozorovaní vody a slnka myslíme na to, že je krásne byť jedineční a iní. Objednávky prijímame od 13.05 do 16.06. 2024, 23:59. Pradienka z mystery klubu ponechávame neprevinuté , aby ste sa mohli kochať ich farebnou krásou, ktorá sa v klbku trochu preskladá. Ak však nemáte doma možnosť jednoduchého prevíjania, napíšte nám prosím do poznámky a pradená vám do klbka na prianie premotáme. 

Cena od 12,00 €

Darčeková poukážka

Aby ste mohli svojho blízkeho vlnofila obdarovať bez toho, že by ste šlapli vedľa, ponúkame Vám možnosť zakúpiť u nás darčekovú poukážku , ktorá platí na všetky produkty v našom eshope www.mokosa.sk! Môžete vyberať z variant, prípadne ich kombinovať (ak máte naokolo tých vlnofilov viac :-D): 25 € 50 € 75 € 100 €

Cena od 25,00 €

  Mystery klub je aj skvelý darček, ak máte v okolí blízkeho milovníka vlny :-) Ak ho chcete niekomu darovať, stačí vyplniť v objednávke inú dodaciu adresu ako Vašu fakturačnú. Na Vašu fakturačnú Vám pošleme darčekovú poukážku, ktorú môžete venovať, a obdarovanej osobe už následne začneme podľa plánu doručovať farebné balíčky :-)

  Pre každý mesiac máme vytvorenú škálu farieb (moodboard), ktoré budú na priadzach použité, takže budete poznať vopred paletu, ale samotné pradienka uvidíte až pri rozbalení.

  Ako to funguje:

  • zadaním objednávky si zaistíte, že vám dorazia balíčky vo vami zvolených mesiacoch

  • v objednávke si zvolíte mesiac, priadzu a jej množstvo (100g-500g)

  • uhradíte objednávku

  • budete sa tešiť na meisterstuck od našej farbiarky, ktorý vám príde vždy do konca vami zvoleného mesiaca, alebo mesiacov 

  • podelíte sa s nami (pekne prosíme s použitím #mysteryclubmokosa na FB a IG) o to, čo ste z pradienok uplietli! 

  Príklad:

  • september - objednám si 500g priadze ONA, bude z nich sveter
  • október - objednám si 100g ČESANCA a napradiem si priadzu akú len chcem 
  • november - objednám si 200g priadze ZEM a upletiem ponožky sebe aj blízkej osobe

  MYSTERY KLUB