LETO

MYSTERY KLUB

Jedinečné, ručne vytvorené viacfarebné priadze

Mystery klub je limitovaná špecialitka, kedy si príde na chuť Vaša láska k farebným priadzam a k momentom prekvapenia. Dostanete v balíčku jednorazovo a neopakovateľne nafarbené pradienka podľa vlastného výberu a to až tri mesiace za sebou.

Náš mystery klub bude fungovať ako jedno až trojmesačná objednávka, kedy si na každý mesiac môžete zvoliť typ priadze (ONA, SPOLU, ZEM) alebo česanca SUFFOLK a ich množstvo. Potom už len počkáte na tajomný balíček s prekvapením v mesiacoch, ktoré ste si zvolili. To znamená, že si môžete objednať priadze na ľubovoľný jeden, dva alebo tri mesiace a balíček vám bude doručený v zvolený mesiac. 

Jún si objednávajte do 24.05. 2023 - 23:59. 

Júl si obejdnávajte do 15.06. 2023 - 23:59. 

August si objednávajte do 16.07. 2023 - 23:59. 

Ďalší, jesenný mystery klub bude otvorený až v auguste 2023.


August

Objednajte si typ priadze a jej množstvo na vaše augustové zrelé prekvapenie. Objednávky prijímame do 16.07. 2023, 23:59. Žiarivý júl si môžete objednať tu.  Pradienka z mystery klubu ponechávame neprevinuté , aby ste sa mohli kochať ich farebnou krásou, ktorá sa v klbku trochu preskladá. Ak však nemáte doma možnosť jednoduchého prevíjania, napíšte nám prosím do poznámky a pradená vám do klbka na prianie premotáme. 

Cena od 12,00 €

Júl

Objednajte si typ priadze a jej množstvo na vaše júlové žiarivé prekvapenie. Objednávky prijímame do 15.06. 2023, 23:59. Zrelý august si môžete objednať tu.  Pradienka z mystery klubu ponechávame neprevinuté , aby ste sa mohli kochať ich farebnou krásou, ktorá sa v klbku trochu preskladá. Ak však nemáte doma možnosť jednoduchého prevíjania, napíšte nám prosím do poznámky a pradená vám do klbka na prianie premotáme. 

Cena od 12,00 €

TROJMESAČNÝ MYSTERY KLUB - LETO

Mystery klub je limitovaná špecialitka , kedy si príde na chuť Vaša láska k farebným priadzam a k momentom prekvapenia. Dostanete v balíčku jednorazovo a neopakovateľne nafarbené pradienka podľa vlastného výberu a to tri mesiace za sebou . Náš mystery klub bude fungovať ako trojmesačná objednávka , kedy si na každý mesiac zvolíte typ priadze ( ONA , SPOLU , ZEM ) alebo česanec Suffolk a ich množstvo a potom už len počkáte na tajomný balíček s prekvapením v každý z nasledujúcich troch mesiacov. Júnový mystery klub objednávajte do 24.05.2023 do 23:59  Júlový  mystery klub objednávajte do 15.06.2023 do 23:59 Augustový  mystery klub objednávajte do 16.07.2023 do 23:59  Alebo všetky 3 mesiace naraz  do 24.05.2023 do 23:59 Pradienka z mystery klubu ponechávame neprevinuté , aby ste sa mohli kochať ich farebnou krásou, ktorá sa v klbku trochu preskladá. Ak však nemáte doma možnosť jednoduchého prevíjania, napíšte nám prosím do poznámky a pradená vám do klbka na prianie premotáme.  Ďalší, jesenný mystery klub bude otvorený až v Auguste 2023. 

Cena od 12,00 €

  Mystery klub je aj skvelý darček, ak máte v okolí blízkeho milovníka vlny :-) Ak ho chcete niekomu darovať, stačí vyplniť v objednávke inú dodaciu adresu ako Vašu fakturačnú. Na Vašu fakturačnú Vám pošleme darčekovú poukážku, ktorú môžete venovať, a obdarovanej osobe už následne začneme podľa plánu doručovať farebné balíčky :-)

  Pre každý mesiac máme vytvorenú škálu farieb (moodboard), ktoré budú na priadzach použité, takže budete poznať vopred paletu, ale samotné pradienka uvidíte až pri rozbalení.

  Ako to funguje:

  • zadaním objednávky si zaistíte, že vám dorazia balíčky vo vami zvolených mesiacoch

  • v objednávke si zvolíte mesiac, priadzu a jej množstvo (100g-500g)

  • uhradíte objednávku

  • budete sa tešiť na meisterstuck od našej farbiarky, ktorý vám príde vždy do konca vami zvoleného mesiaca, alebo mesiacov 

  • podelíte sa s nami (pekne prosíme s použitím #mysteryclubmokosa na FB a IG) o to, čo ste z pradienok uplietli! 

  Príklad:

  • jún - objednám si 500g priadze ONA, bude z nich sveter
  • júl- objednám si 200g priadze SPOLU, budem mať k svetru šatku
  • august - objednám si 200g priadze ZEM a upletiem ponožky sebe aj blízkej osobe

  LETNÝ MYSTERY KLUB