SPIN BOX - De Luxe

Prinášame vám pozorne vybratú, nakombinovanú a v darčekovej krabici naaranžovanú chuťovku na pradenie! 

Ak radi testujete pradenie rôznych vlákien, alebo to chcete s pradením skúsiť, je tu náš SPINBOX DE LUXE - rozšírený a bohatší balíček na pradenie, kde nájdete výber zo všetkých našich česancov, knihu Ručné spracovanie vlny, spúšťacie vretienko a ešte niečo navyše!

S našim SPINBOXOM DE LUXE sa vďaka knihe a vretienku môžete rovno naučiť priasť, získate potrebné informácie o vlne a postupe práce a užijete si príjemné učenie sa a rozširovanie svojich pradiarskych zručností!

Obsah balíčka nájdete nižšie - líši sa podľa toho, či si vyberiete farebnú alebo natural variantu.

Vyberte si variant:

Cena od 55,00 €

SPINBOX DE LUXE sme vymysleli pre letnú akciu Tour de Fleece (info nájdete TU), ale poslúži kedykoľvek! Vytvorili sme ho v niekoľkých variantách:

  • SPINBOX DE LUXE natural: kniha Ručné spracovanie vlny, spúšťacie vretienko, 100g česanca Texel, 100g česanca mix, 50g česanca Suffolk, 50g česanca Valaška a za hrsť kučierok z nečesanej vlny.

  • SPINBOX DE LUXE art: kniha Ručné spracovanie vlny, spúšťacie vretienko, 50g česanca Texel, 50g česanca mix, 50g česanca Suffolk, 50g česanca Valaška, 50g ručne načesanej vlny vo farebnej kombinácii podľa vlastného výberu, 50g nečesaných kučierok (natural aj farbených)

  • vo farebných kombináciách ručne česanej vlny si môžete vybrať z 5 variant: Pole, Vatra, Sen, Poludnie, Zore

Mokoša propaguje slovenskú plemennú vlnu, preto je náš SPINBOX nakombinovaný z česancov vlny rôznych plemien oviec. Zámerom je, aby ste si vyskúšali, ktorá vlna sa ako pradie, ako sa správa, na čo je vhodná.

Viac o vlne jednotlivých plemien nájdete v našich článkoch:

O vlne Texel

O vlne Suffolk

O vlne Valaška

O vlne Ouessant

O vlne Charollais

O vlne merino